Yazmaya Yeniden Başlamak

Yeniden Başlamak

Yıllar içerisinde bir çok kere blog yazma girişimim olduğu doğrudur. Çok şey yazıp çok şey sildim. Çöp kutum oldukça büyük. Eski veri tabanını silip hayatıma yeni bir veri tabanı açıyorum ve artık ertelememem gereken şeylerden biri olan blog yazımını bu sefer uzun soluklu olarak planlayarak tekrardan başlıyorum.

Genel konsept öncekinden biraz farklı. Öngörüm, dijital pazarlama, fotoğrafçılık ve e-satış alanlarıyla alakalı deneyim ve dertlerimle alakalı bağırmak. Sesimi duymak isterseniz yer imlerinizin bir köşesine talibim. Bununla beraber güncel yaşantı ve etkinliklerle alakalı detayları anlatacağım gibi duruyor. Günlük kafası değil, sektör blogları kafası değil, şunun bunun tanıtımını yapayım kafası değil. Hepsinden biraz “little little in to the middle”. Garip bir şey.Hasan Mezarcı

Daha fazla kişiye ulaşmak için sansasyon yayını yapmadığına güvendiğim tek platform burası olacak. Ronaldinho’nun fotoğrafını koyup “İşte o öldü” başlığını atarak “arkada 1 piksel görünen seyirci”yi anlatmayacağım mesela. Güzel olacak.

“Yazıcam” dedim dedim, inandınız mı şimdi?